|
19 лютого 2017 року в Києві відбудеться четвертий "KMRC Snow Run" - зимовий кубок бігового клубу "KM running club"!
![]() Черговий затишний старт, організований любителями бігу міста Києва. Морозного ранку 19 лютого пропонуємо всім бажаючим пробігти дистанції 10 і 5 км по чудових доріжках Експоцентру України (ВДНГ). Вікові групи у чоловіків та жінок: 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60 та доросліші. Запрошуємо на старт всіх любителів зимового бігу. Ми зігріємо Вас теплом наших сердець! Початок об 11-00. Кожен учасник, що здолав дистанцію, отримує пам’ятну медаль на фініші. Нагороджуються переможці і призери у вікових группах. Переможці в абсолютному заліку у чоловіків і жінок отримують грошові призи. Реєстрація відкрита на сайті https://athletic-events.com/events/372 Організатори: KM running club i Експоцентр (ВДНГ) за підтримки TM New Balance та Федерації Легкої Атлетики Києва. |


